تلفن: ۸۸۸۱۲۵۵۸ - ۸۸۸۱۲۵۵۹ - ۸۸۸۱۲۶۰۸ - ۸۸۸۱۲۶۰۹

پست الکترونیکی: info@ariya-co.com 

شرکت شیلان از سال 1379 در ایران شروع به فعالیت کرد ؛ زمینه کاری این شرکت عرضه و تولید اتصالات انعطاف پذیر ضد زنگ ، که اصطلاحاً با عنوان شلنگ های حصیری تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و محصولات شیلان شناخته میشود و مورد استفاده در انواع فن کویل ، پکیج های دیواری ، آبگرمکن ، تانکر، سیستم های تهویه مطبوع و تهویه هوا میباشد.
فرآیند تولید در کارخانه شیلان با روش های کاملاً بروز و پیشرفته ، مطابق با استاندارد ها و تاییدیه های جهانی انجام میشود.
کیفیت محصولات شیلان و همچنین خط تولید یکپارچه و شبکه تولید ، پخش و فروش شرکت شیلان از جمله بازوان قدرتمند و علت موفقیت این شرکت در طول بیش از 20 سال حضور پر رنگ در بازار ایران میباشد.
گروه صنعتی شیلان مفتخر به همکاری با مهمترین پروژه های ملی و ساختمانی کشور در سال های اخیر از جمله فرودگاه امام خمینی ، مجتمع های تجاری پالادیوم ، رزمال ، ایران مال ، مجتمع مسکونی چیتگر و ... میباشد.
اعتبار ، سابقه ، تجربه و کارآزمودگی در مسیر تولید باعث رضایتمندی و اعتماد مشتریان و مهندسین عرصه تاسیسات به شرکت شیلان گردیده است.
خط مشی اصلی کارشناسان و مدیران شرکت شیلان در سرمایه گذاری و تولید محصولات ؛ تضمین بهترین کیفیت کالا میباشد ، از این سو آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت با استفاده از دقیقترین و پیشرفته ترین دستگاه های اندازه گیری نهایت سعی خود را انجام داده که تشخیص فنی مبنی بر رعایت استاندارد های روز این صنعت در اروپا صورت گیرد. علاوه بر این شیلان تنها شرکت ایرانی است که موفق به دریافت گواهینامه استاندارد اروپا (AENOR) گردیده است و همچنین تنها دارنده گواهینامه استاندارد ملی شلنگ در ایران میباشد.
لازم به ذکر است در سال های ابتدایی ورود به بازار ایران ، محصولات شیلان تحت عنوان متئو (mateu) اسپانیا شناخته شده بود ، که با گذر زمان ، نیاز بازار ایران و پدید آمدن برند های مشابه و تقلبی تصمیم بر آن شد که محصولات تحت عنوان برند شیلان ، با همان کیفیت و متریال اسپانیایی در ایران تولید شود.
شیلان با تضمین کیفیت و کارایی محصولات خود ، کلیه محصولات شیلان  تولیدی را گارانتی میکند ، گارانتی محصولات تحت شرایط نگهداری استاندارد (تحمل دما و فشار تعریف شده) شامل تعویض نیز میباشد. گارانتی تعویض در شلنگ های شیلان 10 سال و در شیرآلات 5 سال میباشد.

ما در گروه صنعتی آریا مفتخر به همراهی با شرکت شیلان از آغاز تا به امروز بوده ایم ، این همکاری در قالب نمایندگی رسمی فروش شرکت بوده که در طول این مدت ، همواره ارتباط صمیمانه و حرفه ای خود را با مجموعه شیلان حفظ و تقویت کرده و همیشه به دنبال پیشرفت و جلب رضایت مهندسین ، همکاران و پیشکسوتان عرصه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی بوده است.
مجموعه گروه صنعتی آریا با کادری مجرب و تحصیل کرده همواره در زمینه تجهیزات صنعتی و ساختمانی و حرارت مرکزی ، همراه و همگام پروژه های گوناگون بوده و با برندهای خوشنام از جمله شیلان ، یاری رسان سازندگان محترم در مقاطع مختلف ساخت و ساز بوده ایم.

 

در شرکت شیلان موضوع تولید و کیفیت کالای تولیدی همواره مهمترین اصل و فاکتور بوده است. سیاست کلی مجموعه بکار گیری به روزترین متد ها و روش های تولیدی با کمک دقیق ترین تجهیزات است ، از این رو در آزمایشگاه های کارخانه شیلان انواع تست های لازم از قبیل تست های کششی ، مقاومت به زنگ زدگی ، میزان تحمل دمایی در شرایط مختلف ، مقاومت به فشار های نوسانی ، بازه انعطاف پذیری و استحکام در برابر گشتاور پیچشی و خمشی روی محصولات شیلان مورد ارزیابی و آزمایش چندین باره قرار میگیرد. این آزماشگاه به علت دقت بالا ، بازدهی .کارایی مهم ؛ به عنوان مرجع تایید شلنگ های تولیدی داخل نیز شناخته میشود.
تمامی اطلاعات ثبت شده در آزمایشگاه ، روی محصولات شیلان در دسترس ادارات استاندارد داخلی و خارجی قرار داشته و نیز همچنین در صورت نیاز ، قابل ارائه به پروژه های ساختمانی و صنعتی میباشد.

در این بخش برخی مشخصات فنی و تخصصی محصولات شیلان برای اطلاع و بررسی شما بازدیدکنندگان گرامی ارائه میشود.

محصولات شیلان

شلنگ های انعطاف پذیر استیل ضد زنگ تولیدی شرکت صنایع اتصالات شیلان با مشخصه های فنی ذیل و مقررات 2011 ، EN13618 و ISIRI14837 عرضه میگردد :
- حداقل مقاومت به کشش : 1/3KN
- حداقل مقاومت به زنگ زدگی : 200Hr
- حداقل فشار هیدرواستاتیک در دمای 90 درجه سانتی گراد : 30Bar
- حداقل مقاومت به دمای انجماد : -25 C
- مقاومت به فشار نوسانی در محدوده 5Bar  الی 50Bar و دمای 90 درجه سانتی گراد
- حداکثر انعطاف پذیری
- حداکثر استحکام فیزیکی اتصالات در برابر گشتاور های پیچشی و خمشی

شیرآلات ساختمانی توپی تولیدی شرکت شیلان منطبق با مشخصات فنی و مقررات 2013 ، EN13828  و ISIRI16222 عرضه میگردد :
- حداکثر استحکام فیزیکی بدنه و دسته در برابر گشتاور های پیچشی و خمشی
- مقاومت به فشار هیدرواستاتیک در حالت باز و بسته : 16Bar
- مقاومت به فشار هیدرولیکی در حالت باز : 25Bar
- حداکثر دوام در فشار استاتیکی بین 2Bar  الی 4Bar و 2500 سیکل

مهم است که در بازار باید مراقب محصولات تقلبی و بی کیفیت بود. محصولات تقلبی میتوانند خسارت و هزینه های جدی و شاید جبران ناپذیری  به یک پروژه ساختمانی تحمیل کند. در محصولات تقلبی متریال بکار رفته عمدتاً از مواد نامرغوب و با ضخامت یا استحکام پایین در برابر انواع تنش ها و گشتاور ها ساخته شده و امکان دارد به علت کارشدن آلیاژ یا الیاف نامرغوب با گذشت زمان باعث ایجاد خوردگی در قطعات شود. همچنین به کار بردن لاستیک های ناخالص در شلنگ ها ، که دارای سرب و آرسنیک میباشد میتواند به سرطان زا بودن ، سلامت انسان را بطور جدی به خطر بیاندازد.
لازم به ذکر است که تمامی محصولات شیلان ، به تفکیک دارای تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران میباشند که در صورت لزوم قابل ارائه به پروژه های صنعتی و ساختمانی است.

محصولات شیلان

 

محصولات شیلان

کیز ایرانفشار شکن برنجی

فشارشکن برنجی ایتاپ (یورک)


فشارشکن برنجی ایتاپ کیز ایران ،  دستگاهی جهت کاهش فشار جریان ، از طریق تثبیت فشار بالادست و تنظیم آن به فشار پایین در مسیر خروجی فشارشکن برنجی میباشد.در اصل زمانیکه فشار سیال ورودی مسیر جریان بسیار بالا و متغییر باشد، فشارشکن برنجی ایتاپ فشار خروجی را به فشار تنظیم شده مورد نظر اپراتور میرساند. تغییرات و متلاطم بودن جریان ورودی بالادست بر فشار تنظیم شده خروجی تأثیری نخواهد داشت.این محدوده کاهش فشار جریان سیال ، به اپراتور این اجازه را میدهد که جریان خروجی را همیشه تحت کنترل داشته باشد. فشارشکن های برنجی سازگار با جریان آب، هوای فشرده و سیالاتی که خاصیت خورندگی ندارند می باشد و مناسب استفاده جهت شبکه آب خانگی، گرمایش و تهویه مطبوع گیاهان گلخانه ای و در برخی از موارد سیستم های هوای فشرده میباشد.

 

مشخصات فنی فشارشکن برنجی ایتاپ

شیر فشارشکن برنجی یورک ایتالیا ، محصولی از شرکت ایتاپ (itap) ، نامی قدرتمند ، شناخته شده و بین المللی در عرصه تأسیسات ، که دارنده استانداردها و تاییدیه های روز دنیا میباشد.
- سیستم انتقال پیستونی
- دو طرفِ اتصال ، به صورت مادگی
- بدنه برنج نیکل اندود شده
- محدوده تحمل دمایی از صفر الی ۸۰ درجه سلسیوس
- حداکثر فشار ورودی ۲۵ بار ؛ در سایزهای بزرگ و فشار ۱۵ بار ؛ در سایزهای کوچک
- حداکثر فشار خروجی قابل تنظیم ؛ از ۱ الی ۶ بار برای سایزهای بزرگ و فشار ۱ الی ۴ بار برای سایزهای کوچک
- فشار خروجی تنظیم شده توسط کارخانه ۳ بار میباشد.
- قابلیت نصب گیج های اندازه گیری در دو طرف
- دارنده گواهینامه ISO228

کیز ایران

شیر فشار شکن برنجی | فشارشکن برنجی ایتاپ (یورک)

 

طریقه نصب فشارشکن برنجی کیز ایران


برای استفاده بهتر و استمرار کاری سیستم ، لازم است ، نصب فشارشکن برنجی مطابق دستورالعمل های زیر که همخوان با مقررات ملی و اصولی مربوطه میباشد ، انجام شود.
-  محل نصب فشارشکن برنجی باید از یخ زدگی احتمالی حفاظت شود و در عین حال جهت بازرسی به راحتی در دسترس باشد.
-  فشارشکن برنجی را در شبکه داخلی واحد و بلافاصله بعد از کنتور آب نصب کنید.
-  جهت حفاظت از شیر فشارشکن برنجی در برابر فشار نامتعارف ،لازم به نصب شیر یکطرفه (شیر خودکار) بلافاصله بعد از شیر فشارشکن برنجی میباشد. (شیوه صحیح نصب در عکس به خوبی نشان داده شده است)
-  در مواردی که آبگرمکن در ادامه مسیر فشارشکن برنجی وجود دارد ، لازم است یک مخزن انبساط بین فشارشکن برنجی و آبگرمکن نصب شود.
-  جهت پیشگیری از پدیده کاویتاسیون و سروصدای بیش از اندازه ، قویاً پیشنهاد میشود که نسبت بیشینه فشار بالادست به فشارتنظیمی پایین دست (خروجی) از بیش از 2.5 واحد تجاوز نکند.
-  فشارشکن برنجی یک ابزار ایمنی نیست ، بهتر است که تمامی شیرهای اطمینان لازم در مسیر نصب شود.
-  لطفاً به درستی خاطر داشته باشید که برای پیشگیری از هرگونه خسارت و ناکارآمدی احتمالی ، فشار پایین دست فشارشکن برنجی نباید بالاتر از فشار کاری بیشینه دستگاه های نصب شده در شبکه داخلی واحد باشد.
دستورالعمل نصب :
1-  قبل از نصب فشارشکن برنجی ، جهت فلاش کردن سیستم و تخلیه هوای موجود در داخل لوله ها ، تمامی مجاری خروجی را باز کنید.
2-  جهت نمایش درست جهت جریان هنگام بازدیدها ،آن را با فلش روی بدنه مشخص نمایید.
3-  فشارشکن برنجی ایتاپ قابلیت نصب در لوله کشی ها به شکل عمودی یا افقی را دارند. همچنین میتواند به صورت وارونه در سیستم نصب شود.
4-  فشارشکن برنجی ایتاپ به اتصال مناسب (سایز اتصال  "4/1) جهت نصب گیج های اندازه گیری فشار تجهیز شده اند ؛ به راحتی با نصب گیج اندازه گیری میتوان فشار پایین دست (خروجی) را مشاهده کرد.
5-  تمام محدوده های فشار خروجی شیر فشارشکن برنجی ایتاپ آزمایش شده و فشار 3بار جهت فشار خروجی توسط کارخانه بر روی دستگاه تنظیم شده است و در صورت نیاز به راحتی قابل تغییر و تنظیم مجدد میباشد.
6-  آخرین مرحله تنظیم فشارشکن برنجی همراه با ورود جریان آب به شبکه داخلی واحد ، در حالیکه تمامی جریان های خروجی در حالت بسته باشند ، انجام میشود. فشار بالادست ورودی باید حداقل 1بار بالاتر از فشار تنظیم شده باشد.
 تنظیم فشار بالادست فشارشکن برنجی ایتاپ به فشاری غیر از فشار تنظیم شده پایین دست خروجی توسط کارخانه :
-  شیر قطع کننده جریان بعد از فشارشکن برنجی را ببندید.
-  مهره نایلونی روی فشار شکن را بازکنید.
-  تنظیم بوسیله یک ابزار یا پیچ گوشتی در قسمت بالایی فشارشکن برنجی انجام میشود ؛ برای افزایش فشار پایین دست کافیست ابزار را در جهت عقربه های ساعت و برای کاهش فشار ، ابزار را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.
-  بعد از تنظیم فشار جریان های خروجی را باز کنید تا از پایداری فشار تنظیم شده اطمینان حاصل نمایید.
-  فشارپایین دست را در دمای اتاق و درحالیکه شیرهای جریان خروجی کاملاً بسته هستند تنظیم نمایید.
-  مهره نایلونی باز شده را مجدداً ببندید.
-  حال در صورت نیاز میتوانید گیج اندازه گیری فشار را بر روی فشارشکن برنجی نصب نمایید، عملیات نصب به پایان رسیده است.

کیز ایران