محصولات پر فروش

شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی ساختمان شامل تمامی شیرآلات داخلی یک واحد ساختمانی از قبیل : شیر روشویی ، شیر دوش و حمام و شیر ظرفشویی میشود.

شیرآلات چدنی

شیرآلات چدنی بدلیل مولفه های فنی و طراحی ، در صنعت تاسیسات کاربرد گسترده ای دارد. از این شیرآلات در سیستم های موتورخانه مرکزی ساختمان ها و برج ها استفاده میگردد.

شیرآلات کنترلی

شیر های کنترلی این امکان را به اپراتور میدهد که جریان سیال در سیستم را تحت شرایط تعریف شده یا مورد نظر مدیریت نماید. از جمله این شیر ها : شیر فشارشکن ، ارونت و ... میباشد.

شیرآلات برنجی

یکی از متداول ترین شیر های مصرفی در صنعت تاسیسات ساختمان و مصارف صنعتی در مقیاس سایز کوچک شیرآلات برنجی میباشد.

اتصالات انعطاف پذیر

شامل انواع لرزه گیر ها ، شلنگ ها و ... میباشد. لرزه گیر ها ارتعاشات ناخواسته در مسیر لوله را کاهش میدهد با این کار عمر مفید قطعات سیستم لوله کشی تاسیسات را بالاتر و استهلاک را پایین میاورد.

تهویه مطبوع

تاسیسات تهویه مطبوع بدلیل گستردگی زیاد شامل بخش های تخصصی بسیاری است ، یکی از شاخه های تهویه مطبوع ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مانند فن کوئل و پکیج های گرمایشی میباشد.

شیرآلات گازی

تاسیسات انتقال گاز و شیرآلات گازی بسته به اینکه در چه موردی بکار گرفته میشوند ، انواع مختلفی دارند. شیرآلات گازی داخل ساختمان معمولاً از جنس برنجی میباشند که در ورودی ساختمان ها نصب میشود.

تاسیسات ساختمان

تاسیسات یک ساختمان شامل کلیه خطوط انتقال آب مصرفی و آشامیدنی به داخل ساختمان و انشعاب آن به هر واحد ، و نیز همچنین شیرآلات تاسیساتی اصلی و فرعی در مسیر لوله های انتقال سیال میباشد.