شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران

شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران

شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران با عناوین دیگری مثل شیر خودکار فنری توری دار و یا شیر سوپاپی فیلتردار نیز شناخته میشود.
شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران نوعی شیر است که جهت جریان سیال را کنترل میکند به اینصورت که عبور جریان سیال فقط در یک جهت میباشد و از جریان برگشتی آن جلوگیری میکند. این عمل توسط فشار خود سیال انجام شد و هیچ گونه وسیله یا قطعه کنترل کننده ی دیگری همراه و یا متصل به شیر نمیباشد.
شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران کاربرد گسترده و مفیدی در خطوط انتقال آب شهری ، تاسیسات حرارتی ساختمان ، هوای فشرده ، پمپ ها و مصارف صنعتی دیگر دارد.

از جمله مزایای شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران :

– مقاوم در برابر خوردگی و فرسودگی
– مقاومت بالا در برابر رسوب پذیری
– باز شدن سوپاپ با حداقل فشار سیال
– آب بندی کامل تحت بسته شدن های عمودی ، افقی و زاویه ای
– بی صدا بودن هنگام باز و بسته شدن دریچه
جنس بدنه شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران از برنج فورج پذیر بوده و جنس فنر و توری آن هم از استیل ضد زنگ میباشد.
شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران در حال حاضر از سایز “½ تا “2 در حال تولید و فروش میباشد.

شیر خودکار یورک

شیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران

عملکرد شیر یکطرفه کیز ایران:

عملکرد شیرهای یکطرفه کیزایران به این معنی است که آنها اجازه می دهند سیال فقط در یک جهت حرکت کند. بنابراین باید به گونه ای نصب شوند که فلش روی بدنه در همان جهت سیال باشد. شیرها از یک فنر، یک دریچه کوچک و دو قسمت برنجی، بدنه تشکیل شده است که شامل آنها می شود و به هم مونتاژ شده و آب بندی می شوند. برای جلوگیری از شکستن لایه قفسه ها مهم است که از پیچ خوردگی خودداری کنید. برای نصب و راه اندازی باید از روش های معمولی هیدرولیک استفاده شود، به ویژه: – برای نصب صحیح شیر، نزدیک منحنی ها و پمپ های سیرکولاسیون، شیر باید در فاصله ای معادل 10 برابر قطر لوله نصب شود. – نصاب باید مطمئن باشد که دو لوله به درستی تراز شده اند. – استفاده از مواد تثبیت کننده (PTFE، کنف) باید به ناحیه نخ محدود شود، مقدار اضافی می تواند در ناحیه آب بندی لاستیکی-فلزی دخالت کند و عملکرد شیر را به خطر بیندازد. – در صورتی که سیال حاوی ناخالصی‌ها (کثیفی، گرد و غبار، سختی بیش از حد آب) باشد، این ناخالصی‌ها باید حذف یا فیلتر شوند زیرا می‌توانند در ناحیه آب‌بندی لاستیکی-فلزی تداخل داشته باشند و عملکرد شیر را به خطر بیندازند.

چه کارهایی برای خارج کردن و باز کردن شیر آلات کیز ایران انجام دهیم:

پوشیدن لباس محافظ که معمولاً برای کار با مایع موجود در خط لازم است. – فشار خط را کاهش دهید. – در حین جداسازی، کلید را به انتهای شیر نزدیک به لوله بکشید. نگهداری بسته به نوع کاربری و شرایط کار، شیر را به صورت دوره ای بررسی کنید تا از درست کارکردن آن مطمئن شوید. اگر هر گونه نشتی در مهر و موم وجود داشته باشد، می تواند ناشی از اجسام خارجی (کثیفی، سنگ آهک) روی مهر و موم باشد. برای رفع این مشکل، دریچه را بردارید و جسم خارجی را خارج کنید

شما میتوانید قیمتشیر یکطرفه فنری فیلتردار کیز ایران را در بخش قیمت کیز ایران مشاهده کنید. کلیه قیمت ها به روز شده و مطابق با قیمت نمایندگی میباشد.

جستجو در سایت


آخرین پروژه ها


هتل آپارتمان حیات
هتل آراز
بازار بزرگ ایران (ایران مال)
اطلس مال – نیاوران تهران
مجتمع تجاری و اداری رزمال
کارخانه مس کرمان