شیلان

شیلان

شرکت شیلان از سال 1379 در ایران شروع به فعالیت کرد ؛ زمینه کاری این شرکت عرضه و تولید اتصالات انعطاف پذیر ضد زنگ ، که اصطلاحاً با عنوان شلنگ های حصیری تاسیسات سرمایشی و گرمایشی شناخته میشود و مورد استفاده در انواع فن کویل ، پکیج های دیواری ، آبگرمکن ، تانکر، سیستم های تهویه مطبوع و تهویه هوا میباشد.

فرآیند تولید در کارخانه شیلان با روش های کاملاً بروز و پیشرفته ، مطابق با استاندارد ها و تاییدیه های جهانی انجام میشود.
کیفیت محصولات شیلان و همچنین خط تولید یکپارچه و شبکه تولید ، پخش و فروش شرکت شیلان از جمله بازوان قدرتمند و علت موفقیت این شرکت در طول بیش از 20 سال حضور پر رنگ در بازار ایران میباشد.

گروه صنعتی شیلان مفتخر به همکاری با مهمترین پروژه های ملی و ساختمانی کشور در سال های اخیر از جمله فرودگاه امام خمینی ، مجتمع های تجاری پالادیوم ، رزمال ، ایران مال ، مجتمع مسکونی چیتگر و … میباشد.
اعتبار ، سابقه ، تجربه و کارآزمودگی در مسیر تولید باعث رضایتمندی و اعتماد مشتریان و مهندسین عرصه تاسیسات به شرکت شیلان گردیده است.

خط مشی اصلی کارشناسان و مدیران شرکت شیلان در سرمایه گذاری و تولید محصولات ؛ تضمین بهترین کیفیت کالا میباشد ، از این سو آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت با استفاده از دقیقترین و پیشرفته ترین دستگاه های اندازه گیری نهایت سعی خود را انجام داده که تشخیص فنی مبنی بر رعایت استاندارد های روز این صنعت در اروپا صورت گیرد. علاوه بر این شیلان تنها شرکت ایرانی است که موفق به دریافت گواهینامه استاندارد اروپا (AENOR) گردیده است و همچنین تنها دارنده گواهینامه استاندارد ملی شلنگ در ایران میباشد.

لازم به ذکر است در سال های ابتدایی ورود به بازار ایران ، محصولات شیلان تحت عنوان متئو (mateu) اسپانیا شناخته شده بود ، که با گذر زمان ، نیاز بازار ایران و پدید آمدن برند های مشابه و تقلبی تصمیم بر آن شد که محصولات تحت عنوان برند شیلان ، با همان کیفیت و متریال اسپانیایی در ایران تولید شود.

شیلان با تضمین کیفیت و کارایی محصولات خود ، کلیه محصولات تولیدی را گارانتی میکند ، گارانتی محصولات تحت شرایط نگهداری استاندارد (تحمل دما و فشار تعریف شده) شامل تعویض نیز میباشد. گارانتی تعویض در شلنگ های شیلان 10 سال و در شیرآلات 5 سال میباشد.

ما در گروه صنعتی آریا مفتخر به همراهی با شرکت شیلان از آغاز تا به امروز بوده ایم ، این همکاری در قالب نمایندگی رسمی فروش شرکت بوده که در طول این مدت ، همواره ارتباط صمیمانه و حرفه ای خود را با مجموعه شیلان حفظ و تقویت کرده و همیشه به دنبال پیشرفت و جلب رضایت مهندسین ، همکاران و پیشکسوتان عرصه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی بوده است.
مجموعه گروه صنعتی آریا ، کیزایران با کادری مجرب و تحصیل کرده همواره در زمینه تجهیزات صنعتی و ساختمانی و حرارت مرکزی ، همراه و همگام پروژه های گوناگون بوده و با برندهای خوشنام از جمله شیلان ، یاری رسان سازندگان محترم در مقاطع مختلف ساخت و ساز بوده ایم.

جستجو در سایت


آخرین پروژه ها


هتل آپارتمان حیات
هتل آراز
بازار بزرگ ایران (ایران مال)
اطلس مال – نیاوران تهران
مجتمع تجاری و اداری رزمال
کارخانه مس کرمان